Vampires and Werewolves

Хора, вампири, върколаци..

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума
Сря Дек 28, 2016 2:48 pm by Кардам Чакъров

» Старият кей
Нед Авг 14, 2016 5:54 pm by Кардам Чакъров

» Другарче за игра
Сря Юни 29, 2016 6:07 pm by belle.

» Нова в града
Пон Ное 09, 2015 7:53 am by Кардам Чакъров

» Къщата на Кардам Чакъров
Съб Сеп 21, 2013 4:44 pm by Кардам Чакъров

» до 1000 и обратно
Съб Сеп 14, 2013 11:03 pm by Кардам Чакъров

» Поздрав с песен.
Съб Сеп 14, 2013 8:12 pm by Амели Колинс

» Книгата, която чета в момента?
Съб Сеп 14, 2013 8:08 pm by Амели Колинс

Съб Сеп 14, 2013 7:55 pm by Амели Колинс

Екип
Кардам Чакъров - Администратор

Рандъм Блейз - Co-админ

Статистика
Имаме 11 регистрирани потребители
Най-новият потребител е belle.

Нашите потребители са написали 281 мнения in 100 subjects
Top posters
Кардам Чакъров

Рандъм Блейз

Рая Фей Телсън

Амели Колинс

belle.

Хоуп

Криста Стърнс

Дженифър Хейзъл

Лай Паркс

Зандър Хоуп

Share | 

Магьоснически рай

Go down 
АвторСъобщение
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Магьоснически рай   Сря Юли 20, 2011 3:31 pm

Домът на Криста Стърнс и Рая Фей Телсън

Друид
Друид

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Магьоснически рай   Сря Юли 20, 2011 4:01 pm

- Със здраве и радост да си го плзвате - усмихна се брокерката докато слагах последният подпис врху договорът за покупка на тристаен апартамент, точно за 850 лева.
Платихме в кеш, тоест аз платих в кеш, докато Рая ми се кълнеше как ще ми върне парите. Не че нямаше пари. Просто аз си бях голям инат и исках сама да го купя. В момента, в който брокерката ни остави сами с пустия апартамен, нададох вик:
- Наш е! Имаме си апартамент! Наш собствен апартамент! Само за нас!
Рая викаше с мен, докато подскачахме и се прегръщахме.
- Ще трябва да го обзаведем и то възмоно най - бързо. Или поне с легла, защото няма къде да спим!
- Успокой се Рая, дишай! Само 9 и половина сутринта е! Имаме цял ден. С моята мания да харча пари и десет такива апартамента мога да обзаведа до края на работния ден. - засмях се.
- Права си! - успокои се тя.
Огледах апартаментчето. Три стаи - една за мен, една за Рая и хол - трапезария - кухня в съвсем прилични размери. Беше страхотно. Естествено винаги си бях мечтала за нещо много по - голямо от това! Но освен ако не си намерех дворец мечтата ми нямаше как да се осъществи.
Седнах на пода. Може би беше мръсно,но тези дънки и без това бяха от евтините. Рая седна до мен и започнахме да съзерцаваме бялата стена. Каква красота само. Естествено, че имаше врме докато тръгнем по магазините. Дори и на пода можех да спя ако трябва. Чисто нов апартамент. Наш собствен...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Магьоснически рай   Чет Юли 21, 2011 11:33 pm

Беше само десет сутринта, а никой не знае колко рано е това за мен. Ами много! Но спахме в хотел и нямаше как да не освободим стаята възможно най-рано. Но сега си имах апартамент в който щях да спя до три следобед и който щях да изплащам цял живот на Криста. Имам предвид ние си имаме апартамент. И беше невероятен. Можехме да си го обзаведем по свой собствен начин, двете спални бяха абсолютно еднакви по размери, имаха чудесни гледки и нямаше начин да се скараме. Беше страхотно. Въпреки че не се познавахме изобщо, вече я чувствах като най-добра приятелка. И така, просто нямах търпение да попитам:
- Работа?
- По-късно. Сега се чудя какъв цвят да бъде хол-трапезария-кухнята.
- Предлагам бананово жълто? - казах повече като въпрос от колкото като предложение. Все пак тя купи апартамента, нямаше как да реша цвета хола при положение че тя може да го мрази. - Ако искаш, първо да огледаме за мебели и така ще решим кое си подхожда?
- Супер! - след по-малко от минута се бяхме омели от апартамента, уверихме се че е заключен, не че някъде щеше да отиде или щяха да ни ограбят, но сякаш и двете имахме някакво майчинско чувство... Да, сега като го казах... Е, както и да е. ИМАМЕ СИ АПАРТАМЕНТ!

ПисанеЗаглавие: Re: Магьоснически рай   

Върнете се в началото Go down

Магьоснически рай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires and Werewolves :: Градът и околностите :: Из града :: Северния квартал-
Идете на: