Vampires and Werewolves

Хора, вампири, върколаци..

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума
Сря Дек 28, 2016 2:48 pm by Кардам Чакъров

» Старият кей
Нед Авг 14, 2016 5:54 pm by Кардам Чакъров

» Другарче за игра
Сря Юни 29, 2016 6:07 pm by belle.

» Нова в града
Пон Ное 09, 2015 7:53 am by Кардам Чакъров

» Къщата на Кардам Чакъров
Съб Сеп 21, 2013 4:44 pm by Кардам Чакъров

» до 1000 и обратно
Съб Сеп 14, 2013 11:03 pm by Кардам Чакъров

» Поздрав с песен.
Съб Сеп 14, 2013 8:12 pm by Амели Колинс

» Книгата, която чета в момента?
Съб Сеп 14, 2013 8:08 pm by Амели Колинс

Съб Сеп 14, 2013 7:55 pm by Амели Колинс

Екип
Кардам Чакъров - Администратор

Рандъм Блейз - Co-админ

Статистика
Имаме 11 регистрирани потребители
Най-новият потребител е belle.

Нашите потребители са написали 281 мнения in 100 subjects
Top posters
Кардам Чакъров

Рандъм Блейз

Рая Фей Телсън

Амели Колинс

belle.

Хоуп

Криста Стърнс

Дженифър Хейзъл

Лай Паркс

Зандър Хоуп

Share | 

Ресторантчето на KFC

Go down 
АвторСъобщение
Кардам Чакъров
WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

Брой мнения : 124

ПисанеЗаглавие: Ресторантчето на KFC   Сря Юни 01, 2011 5:04 pm

Винаги усмихнати и любезени продавачи, хубава обстановка, вкусни пилешки ястия и липса на тютюнев дим. Това предлагаше ресторантчето от веригата KFC. Работно време от 10:00 до 20:00.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   Пон Юли 18, 2011 9:11 pm

Влязох малко преди да свърши работното време на ресторант-закусванята KFC, за да се нахраня както подобава. Да ама не. Тъй като KFC работеше само до осем вечерта имах около половин час, за да се запася с храна до утре-следобeд. Възможно беше да стоя гладна и до вечерта тъй като планирах поне да си потърся жилище. Трябваше да ям бързо, най-малкото защото бях гладна като вълк...всъщност не, можех да изям цял вълк, не съжалявам, бих могла да изям и два вълка... Да продължавам? Не, май се олях. Тъ, да. Нямам къде да пренощувам, нямам работа и Бог знае къде ми е разпръснат багажа по всички авио-компании, ама не, аз се тревожа колко вълка да изям.
- Касата е свободна - извика едно момиче зад щанда. Независимо колко дълъг беше работният й ден, колко може би недоволни, недоспали, неизразходвали гнева си клиенти са си изкарвали яда на нея, момичето се отнесе с мен с усмивка и приятен глас. Поръчах си пилешки крилца, картовки и кола.
- Нещо друго? - попита отново с усмивка момичето стоящо пред мен.
- Не, благодаря - платих, взех си поръчката и започнах да търся свободна маса. Преди минута имаше поне три! Имаше сякаш само една, но не, от навалицата не видях, имаше момиче, седнало на нея. Изглежда нямах друг избор.
- Съжалявам, свободно ли е мястото? - попитах с усмивка и се молех да каже ,,да". Иначе трябваше да ям на тротоара и едва ли щеше да бъде много приятно.
- Да, заповядай, и без това ми е скучно сама - усмихна се тя и придърпах стола назад, за да мога да седна.
- Благодаря. - усмихнах се в отговор - Аз съм Рая между другото.

Друид
Друид

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   Вто Юли 19, 2011 7:04 am

Тъп ден! Скучен ден! Изтощителен ден! Скукаа! Идеше ми да крещя. Но стомахът ми беше прекалено разтроен, за да ми позволи да издам какъвто и да е звук. Освен, разбира се да си поръчам храна. Едва ли не тичах към най - близкото място за похапване. А то представете си беше KFC. Кой дявол знаеше, че точно сега ми се похапваше голям сандвич и пържени картофки? Наредих се зад един господин, който цяла вечност се чудеше дали колата му да бъде в чаша или в шише. Когато най - накрая се махна от пътя ми, с голямо нетърпение, без дори да поздравя момичето на касата си поръчах Крънч, с големи картофки и голяма кола ... в чаша!
Проснах се на първата ми попаднала маса и задъвчих. Сандвича свърши и тъкмо когато посегнах към картофките (ям всичко отделно, иначе ми се мешат вкусовете), усетих, че целият ми глад се е изпарил.
- По дяволите! - промърморих и бавно зачовърках в пликчето с картофи. Големи картофи!!
- Съжалявам, свободно ли е мястото, разнесе се непознат глас.
Божее, компани, приятел.
На лицето ми незабавно изгря усмивка.
- Да, заповядай, и без това ми е скучно сама!
- Благодаря - каза тя - Аз съм Рая между другото.
- Криста, приятно ми е.
Заогледах момичето. Беше красива! С дълга кафява коса, красиви очи, а и от маниерите и си личеше, че е възпитана. Не знаех какво да я попитам, как да започна разговор. Но и тя известно време не можеше да говори. Личеше си, че и тя е гладна, както аз бях преди известно време. Ха!
- Е, Рая къде живееш! - осъзнах, че звуча, като някой психар - преследвач, миг след като въпроса излезе от устата ми. - Тоес, исках да кажа дали сме в една посока след това! - усмихнах се вяло. Сигурно бих се изчервила ако не бях с моя си характер. А и как можех да задавам подобен въпрос при положение, че аз самата никъде конкретно не живеех. Добре че беше колата ми в която да стоят куфарите, иначе щеше да ми се наложи да влача 10 чанти из целият град.
- Ами, реално погледнато си нямам дом!
Леле ама тя на улицата ли живееше?
- Тепрва ще си търся квартира, тъй като сега пристигнах в града!
- Какво забележително съвпадение - промърморих под нос, но Рая ме чу
- И ти ли! Наистина какво съвпадение! Честно казано не познавам никого от града ... почти никого и незнам на какъв съквартиран ще попадна - засмя се леко засрамено тя
- Бога ми! Аз имам ... подобен проблем! Току що ми хрумна чудна идея! Хайде двете заедно да си намерим квартира. Тъкмо ще се опознаем по - добре!
По дяволите, продължавах да звуча като психар! А сега вече и като някоя обратна! Дано Рая не забелязваше това!
Вижте профила на потребителя
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   Вто Юли 19, 2011 2:33 pm

- Бога ми! Аз имам ... подобен проблем! Току що ми хрумна чудна идея! Хайде двете заедно да си намерим квартира. Тъкмо ще се опознаем по - добре! - каза Криста с усмивка. Идеално! Съвършено! И въпреки това изглеждаше и малко странно, първите двама с които се запознах или да са се преместили наскоро или да са дошли тъкмо от летището.
- Господи, спасяваш ми живота! Благодаря ти! Наистина! - пуснах пилешкото крилце, което бях захапала и цялата бях омазана в сос и прегърнах момичето което стоеше до мен. Някък странно беше да прегръщам напълно непозната но тя ми спести търсене на милиони, милиарди квартири които не мога да си позволя.
- Значи си съгласна? - попита с усмивка тъмнокосото момиче
- Да! Абсолютно! Само че... има един малък проблем. Нямаме къде да пренощуваме. Или поне аз нямам къде, въпреки че мислех да си наема стая в някой хотел, парите ми няма да стигнат и за седмица. Имам предвид искаш ли още утре да започнем да търсим?
- Съгласна - отвърна Криста докато продължаваше да чопли картофките пред нея.
- Ти имаш ли работа? - продължих и май вече досаждах.
- Не. - отвърна само момичето
- Ето и аз имам една ,,чудничка" идея - утре да си потърсим работа, да пренощуваме в някой евтин хотел и когато си намерим нещо с което ще си плащаме квартирата, да си наемем такава... - момичето само ме гледаше втренчено сякаш осмисляше това което й казвам.

Друид
Друид

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   Сря Юли 20, 2011 6:21 am

- Ето и аз имам една ,,чудничка" идея - утре да си потърсим работа, да пренощуваме в някой евтин хотел и когато си намерим нещо с което ще си плащаме квартирата, да си наемем такава... - предложи развълнувано Рая
- Да, защо не! Между другото имам кола, така че дори транспорта ни ще е много по - лесен! - усмихнах се - А докато обикалях наоколо се натъкнах на едно много сладко хотелче, на страхотна цена. Ще купим вестник, ще разгледаме обяви! - усещах как и аз започвам да се вълнувам.
В главата ми се завъртяха мисли за това какво ще работя. Колко ще ми плащат и всякакви такива. Боже колко хубаво е да си имаш приятелка! Внезапно се сетих за нещо! Грабнах голямата си чанта и извадих сутрешния вестник. Заразгръщах припряно големите страници докато не стигнах до заглавието ОБЯВИ! С огромна усмивка подадох вестника на Рая
- Защо от утре, когато можем да започнем още от сега? - повдигнах загадъчно вежди и оставих новта си приятелка да разглежда обяви.
А аз, възвръщайки си отново апетита, задъвчих пържените картофки!
Вижте профила на потребителя
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   Сря Юли 20, 2011 3:24 pm

,,ПРОДАВА СЕ! Три стаи - две спални и кухня, една баня. Цена: 850лв."
- Погледни само! - извиках от радост, малко по-силно от колкото се очакваше и няколко човека от съседните маси се обърнаха.
- Да го огледаме?
- Супер. Но май е много късно, да пренощуваме ако искаш? - казах и отпих последната глътка от колата ми. - Да тръгваме ако искаш? След малко затварят. -момичето само поклати глава и прибра вестника в чантата си. Прибрахме остатъците от храна и тръгнахме към колата на Криста. - На къде каза че е хотела?
- Близко е и не е много скъп. - усмихна се момичето.

...сутринта в хотела...

- Да тръгваме? - попитах Криста.
- Добре, само да си оправя косата - каза момичето докато се сресваше в банята.
- Хайдее, ще ни го вземат под носа! - припирах приятелката си.
- Тръгвам, тръгвам... Хайде. - слязохме във фоайето и предадохме ключа от стаята си на рецепцията.
- Хареса ли ви престоят при нас? - попита момичето на рецепцията, докато пиколото взимаше багажа ни.
- Да, благодаря ви. - усмхнахме се двете с Криста и излязохме през въртящата се врата. След което потеглихме към посочения адрес на обявата, където щяхме да се срещнем с брокерката.

ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантчето на KFC   

Ресторантчето на KFC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1