Vampires and Werewolves

Хора, вампири, върколаци..

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума
Сря Дек 28, 2016 2:48 pm by Кардам Чакъров

» Старият кей
Нед Авг 14, 2016 5:54 pm by Кардам Чакъров

» Другарче за игра
Сря Юни 29, 2016 6:07 pm by belle.

» Нова в града
Пон Ное 09, 2015 7:53 am by Кардам Чакъров

» Къщата на Кардам Чакъров
Съб Сеп 21, 2013 4:44 pm by Кардам Чакъров

» до 1000 и обратно
Съб Сеп 14, 2013 11:03 pm by Кардам Чакъров

» Поздрав с песен.
Съб Сеп 14, 2013 8:12 pm by Амели Колинс

» Книгата, която чета в момента?
Съб Сеп 14, 2013 8:08 pm by Амели Колинс

Съб Сеп 14, 2013 7:55 pm by Амели Колинс

Екип
Кардам Чакъров - Администратор

Рандъм Блейз - Co-админ

Статистика
Имаме 11 регистрирани потребители
Най-новият потребител е belle.

Нашите потребители са написали 281 мнения in 100 subjects
Top posters
Кардам Чакъров

Рандъм Блейз

Рая Фей Телсън

Амели Колинс

belle.

Хоуп

Криста Стърнс

Дженифър Хейзъл

Лай Паркс

Зандър Хоуп

Share | 

Плажът ...

Go down 
АвторСъобщение
Рандъм Блейз
Watching the rain pour down with no sound
Watching the rain pour down with no sound

Брой мнения : 71

ПисанеЗаглавие: Плажът ...   Сря Юни 01, 2011 1:33 pm

Слънце, плаж, море. Кой може да иска повече?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Съб Юни 04, 2011 9:27 pm

Залезът огряваше целият бряг или поне частта която аз виждах. Цветовете в небето се преливаха от розово към синьо-зелено и жълто-оранжево. Събух чехлите си и вървях боса по все още топлия пясък. Летният вятър разрошваше косата ми на всички страни. Стъпките ми оставаха някъде зад мен и вълните ги отмиваха. Усещах новият си живот тук, в България. Бях слушала за всички гадости които предлага тази страна, но за сега всичко тук е идеално. Тръгнах към морето. Водата сякаш галеше глезените ми. Въпреки че беше студена, исках да вляза и да се изкъпя. Така, с дрехите. Не ми пукаше че щях да настина. Не ми пукаше, че щях да си пропилея лятото. Просто исках да го направя. Но пък вместо това седнах на пясъка. Беше толкова... чист и мек. Загледах се в слънцето което скоро щеше да се потопи в изкрящите морски води. Нов силен полъх от вятъра. Скърцането на пясъка обаче не беше нещо обичайно ако нямаше никого който да върви по него.
- Здравей. - чух някъде зад мен. Обърнах се бързо, сякаш стресната, но пък бях готова за всичко. Нали именно това беше идеята на новият ми живот.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

Брой мнения : 124

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Съб Юни 04, 2011 11:33 pm

Напоследък на Кардам му се бе отворила доста работа. Една трудна сделка, която в крайна сметка завърши успешно и за двете страни. А отделно и върколашките му задължения. Но намери пролука и реши да се разходи по плажа. Там нави крачолите на дънките, събу маратонките и чорапите и тръгна по пясъка държейки ги в ръка. Докато вървеше стигна до едно седнало момиче. Не беше вампирка или от неговия вид. А не беше и човек.
- Здравей - заговори я Кардам.
А момичето се обърна и сякаш се стресна.
Вижте профила на потребителя http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 05, 2011 10:41 am

Някакво момче. Всъщност момче е силно казано. Приличаше на 25 годишен фитнес инструктор. Аз се изправих и изтупах ръете си от пясъка който се усещаше като кадифе през пръстите ми.
- Здравей. - отвърнах. Усмихнах му се леко и се наведох да си взема чехлите. Най-вероятно пречех така че беше време да си тръгвам.
- Аз съм Кардам. - усмихна се момчето стеящо срещу мен и подаде ръката си напред. Гледах като онемяла. Не пречех? Вероятно имах някакво бъдеще тук. Не точно на плажа, де, но като цяло.
- Рая. - беше само отговорът ми. Пуснах чехлите на пясъка и подадох ръката си, все още цялата в пясък. - Приятно ми е. - усмихнах се леко.
- И на мен. - звучахме като някой некадърно направен филм от 60-те. Той понечи да целуне ръката ми. Като истински джентълмен. Пред кого се правеше? Вече такива ги няма никъде. Очуденото ми изражение сякаш го изненада, но продължи - Е, от къде си, Рая? - попита така, сякаш се надяваше на дълъг разговор до сутринта. Малко странно за момче, но все пак беше хубаво, че още с първите си часове в градчето си намерих някого с когото да говоря.
- Англия. - с това се изчерпах. Не исках да говоря за ,,предишното място" където живеех. Това не беше дом. Това не беше семейство. Това бяха само куп лъжи и аз вярвах сляпо на всяка една от тях.
- Доста... изчерпателно. - очуди се Кардам и направи крачка към камъните на другия край на плажа, виждащи се отдалеч, просто като малки сиви точки. Поклатих глава. Наведох се и взех чехлите си. Тръгнах към морето, за да измия пясъка от ръцете си, а студената вода докосваща глезените ми, накара цялото ми тяло да потръпне.

Последната промяна е направена от Рая Фей Телсън на Нед Юни 05, 2011 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://sun-and-moon.twilight-vampire.com/
Кардам Чакъров
WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 05, 2011 6:06 pm

/Преди е била дълга, сега съм подстриган Smile /

Кардам се представи на момичето и й подаде ръка. Тя каза, че името й е Рая и също подаде нейната. Той я поднесе към устните си и само с дъха си я целуна. Което предизвика учудено вдигане на вежди от нейна страна.
- Откъде си? - попита върколакът опитвайки да започне разговор. А Рая отвърна, че е англичанка. Но изглежда не й се говореше много за това.
- Добре ли си? - попита Кардам, докато момичето се миеше. - Да не би да преча?
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 05, 2011 6:43 pm

- Добре ли си? Да не би да преча? - май не му беше много приятно в компанията на момиче като мен - срамежливо и свито в черупката си.
- Ъм, да. Просто ми е малко странно,... - казах недообмислила как ще реагира той и какво още ще ме попита, за това бързо допълних - но няма значение. Ами ти, от къде си? - последва мълчание след което отговори, сякаш до сега си беше измислял нов град върху картата.
- Южна Корея. - замълча, също като мен. Явно и той е имал трудно детство.
- Да питам или да не питам - подсмихнах се леко.
- Моля, недей. - продължи да върви към каменистия бряг, но толкова бавно, че трудно би разбрал някой, че момчето въобще се движи.
- Ясно - тръгнах с него - Добре, кажи ми нещо за себе си. Нещо интересно - погледнах го с очудени очи, втренчени в него и сякаш го пробождах с тях.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пон Юни 06, 2011 9:41 am

- Кажи нещо за теб - помоли момичето.
- Ами като начало не съм особено разговорлив - започна Кардам и сви рамене.
- Майка ми беше от Южна Корея -"тогава нямаше това разделение" - отбеляза на ум. - А татко беше от България.
Взе едно камъче и го метна във водата.
- Харесвам изкуството и да се разхождам сред природата, но за дискотеки или купони по- добре не ме търси. За начало толкова, сега е твой ред - усмихна се. - Сигурно са ти го казвали и преди, но наистина имаш красиви очи.
Момичето леко се изчерви.
- Впрочем ти си друид, нали - по-скоро потвърди отколкото попита той. - Какъв елемент си?
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пет Юни 10, 2011 9:00 pm

Момчето хвърли продълговато камъче във водата и то направи няколко подскока по повърхността.
- Харесвам изкуството и да се разхождам сред природата, но за дискотеки или купони по- добре не ме търси. За начало толкова, сега е твой ред. Сигурно са ти го казвали и преди, но наистина имаш красиви очи. - Какво?! Онемях. Това бе първият път когато някое момче ми беше правило комплимент. Въобще какъвто и да е. Най-милото нещо което бях чувала от момче беше ,,Да, и ти ставаш" (дълга история) и ,,Изглеждаш слаба в сравнение с нея" (още по-дълга история). Това беше всичко. А сега имах и ,,Наистина имаш красиви очи" в колекцията си. Напредвах. Бавно, но славно!
- Впрочем ти си друид, нали? Какъв елемент си? - ей това вече не го очаквах! Изби класацийте. Погледнах го наистина учудено.
- Как стигнехме от очите ми до друидите? - засмях се. Момчето вдигна рамене и му стана леко тъпо. Супер, сега пък го обидих. Ето защо си нямам гадже. Завъртях очи и продължих - Имах предвид ,,благодаря" и ,,да", и ,,земя" - усмихнах се. - Но, как разбра че не съм... точно човек?
- Имам си начини - намигна ми Кардам и продължи да върви към каменистия бряг. - Аз съм върколак. Надушвам ги тея работи - каза и метна още едно камъче.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 12, 2011 12:15 pm

- Имам си начини - намигна й Кардам. - Аз съм върколак, надушвам ги тези неща. - Метна друго камъче. - Впрочем колебаех се между вода и земя, въздуха и огъня обикновено са по.. - отдели секунда или две за следващата дума - отворени.
- Върколак? - попита момичето, а той кимна. - За пръв път срещам.
- Е тук има доста - усмихна се той. И вампири и върколаци и друиди.
За миг през лицето й премина сянка и сякаш се натъжи.
Кардам направи крачка към нея, наведе се и я целуна по бузата.
- Извинявай - усмихна й се. - Обикновено не целувам момичето на първа среща.
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 12, 2011 2:28 pm

Ъъъ среща?! Каква среща?! Какви ги дрънкаше?! И така между другото първата ми целувка (независимо че беше по бузата) беше... страхотна. И да. Да се върна на темата. Тоя си е ударил главата някъде и то доста здраво.
- Кхъм... Извинявай, среща?! - повторих отново сякаш не бях чула последните му думи и не бях усетила целувката и топлите му устни върху кожата си.
- Отново, съжалявам. - хвърли още едно камъче, само че този път с ярост, и то се изгуби някъде в залеза. Или това е някакво риалити в което участвам или той наистина ме харесваше. Въпреки, че се познавахме от около десет минути. Тръгнах към него с бавни качки, а той все още гледаше къде ще цопне камъчето със смъщени вежди към хоризонта. Хванах ръката му и той ме погледна. Погледът му вече не беше толкова агресивен. Ослепителна усмивка се появи на лицето му. Също и на моето. Той ме придърпа към себе си и последва втора целувка.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 12, 2011 3:30 pm

- Ъъ извинявай, среща?! - изрече неразбиращо тя
- Ами да - отвърна Кардам. - Запознанството също се брои за среща. И още веднъж извинявай.
Хвърли още един камък и се загледа към залеза. Стоя така малко повече от минута, докато Рая не хвана ръката му и не му се усмихна.
- Трябва да се усмихваш по - често - засмя се той и я придърпа към себе си. - За тази няма да се извинявам - обви ръце около тънката й талия и последва втора целувка. Този път по устните й. Продължителна, нежна и същевременно страстна.
- Това май беше първата ти целувка? - попита той. - Да знам, че съм нахален понякога. - Още я беше прегърнал. - И не, не ти си подигравам ако е така. Даже мисля че заслужаваш уважение. Много от връстничките ти са вече като швейцарско сирене.
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пон Юни 13, 2011 12:17 pm

- За тази няма да се извинявам. - устните ми потрепнаха и понечих да кажа нещо но той продължи. - Това май беше първата ти целувка? Да знам, че съм нахален понякога. И не, не ти си подигравам ако е така. Даже мисля че заслужаваш уважение. Много от връстничките ти са вече като швейцарско сирене. - усмихнах му се нежно и се отдръпнах.
- Всъщност... не мисля че трябва да правим това. Не мисля че нещо такова трябва да се случва с напълно непознат. Срещнахме се..., съжалявам, запознахме се преди по-малко от половин час, а ти вече ме целуваш. - ,,Вярно, много хубава целувка" казах си на ум. - Току що дойдох в града. Багажа ми е...дори не знам къде е. Нямам къща, нямам къде да живея, а ме целуваш сякаш съм ти жена - с последната дума повече се опитвах да го изплаша от колкото да му обясня ситуацията. Погледна ме някак очуден. - Дай ми малко време.
- Какво искаш да кажеш? - попита Кардам.
- Че не знам нищо за теб, а вече усещам езика ти! - той пусна ръката ми и седна на пясъка. Присви колене, обхвана ги с ръце и зарови глава в тях. Лицето му, ... усещах че е тъжно. - Съжалявам. - казах тихо и седнах до него. - Може би сллед време... сам го каза, това ми беше първата целувка. Ако не беше ти, едва ли скоро щях да имам. Така, че имаме време. - той вдигна главата си и ме погледна право в очите. Устните му трептяха, също като мен, опитваха се да произнесат думи или просто някакви звуци, но все още не се чуваше нищо освен вълните и вятъра, за това просто зачаках отговора му.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пон Юни 13, 2011 11:17 pm

- Имаш право. - рече Кардам. - С тези неща не е добре да се бърза много. - "Нито да се чака много" - довърши наум. - Споменах, че обикнонено не целувам момичето веднага след запознанството. Но има друго
- Какво? - попита тя
- Ами това, че съм - изправи се и изтупа дрехите си - сериен изнасилвач и си търсех жертва. Пошегувах се - каза той. Имам пороци, но този не е сред тях. В този миг мобилният му звънна.
- Да?.. Обади се след час.
Да вървим заедно до края на плажа? - предложи. А Рая се съгласи.
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Нед Юни 19, 2011 1:29 pm

- Да вървим заедно до края на плажа? - само поклатих глава навела поглед надолу.
- Какво има? - попита Кардам. Само вдигнах рамене и не отговорих. Той се спря на място и повтори отново въпроса си.
- Нищо. Просто.. стана тъпо. - момчето сякаш не ме разбра. - Мисля че си свясно момче и може да се получи - той обаче не беше вече на същата вълна. Май много отдавна беше забравил за целувката и за целия разговор. Но не беше.
- Разбрах. Няма нужда да обясняваш... - и аз продължих. Той дори не довърши изречението си.
- Може... да излезем някой друг път... ако искаш, де... - той не отговори и аз се обърнах. Все още мълчеше и се доближих до него в очакване на отговора му.

П.П.: Извинявай за забавянето. ^^

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Сря Юни 22, 2011 5:12 pm

- Може...да излезем някой друг път? Ако искаш - рече момичето
Кардам не отговори веднага. Не защото се колебаеше, просто за ефект.
- На среща ли ме каниш? - засмя се той, а Рая кимна. - Обикновено момчето кани момичето. - Доближи устни до ухото й и прошепна само една дума:
- Кога? - После се дръпна и двамата тръгнаха по брега.
В края на плажа Кардам се обу.
- Аз съм натам - посочи с ръка. - А ти?. А и да не забравя, ще ми дадеш ли телефона си?

/И ти извинявай/
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пет Юни 24, 2011 11:15 am

Стигнахме до камъните. Слънцето вече се бе потопило във сините води и последните слънчеви лъчи осветяваха само хоризонта. Момчето очевидно тръгваше.
- Аз съм натам - посочи с пръст пътеката по която се стигаше до паркинга. - А ти? - попита и бързо добави - И да не забравя, ще ми дадеш ли телефона си? - момчето се усмихна. Не знаех какво да кажа. Бях ли готова за втора ,,среща".
- Да кажем така. Да се срещнем другата седмица. Ти избери място, пък после ще си разменяме данни - намигнах му и зачаках отговор.

WEREWOLF'S KING
WEREWOLF'S KING

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Съб Юли 02, 2011 12:53 pm

Момичето се поколеба
Предложи да се срещнат отново следващата седмица, като Кардам избере мястото, и после да си разменят данните.
Той се усмихна.
В парка. Да кажем до люлките.
- Добре - усмихна се Рая.

/Извинявай за забавянето, компютъра ми беше на ремонт/
Рая Фей Телсън
Друид
Друид

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   Пон Юли 11, 2011 12:36 pm

Вероятно парка беше подходящо за срещи... или за нещо приличащо на среща.
- Добре. Да кажем към четири следобед?
- Супер - кимнах аз и след това той се обърна. След няколко секунди вече се беше скрил зад камъните. Зачудих се за момент дали да отида... парк-люлки-в четири. За бога трябва ми приятелка! Аз не мога да вземам такива важни решения за живота ми. Един Бог знае дали се е шегувал когато каза, че е сериен изнасилвач. Па може и убиец. Де да знае човек. И все пак се колебаех. Но може би беше свестен, а ако не отида, няма да го видя повече и просто ще изспусна едно невероятно момче. Мамка му! Тръгнах в обратната посока като се чудех как по-точно да си намеря покрив над главата и някой който да ми помага в издръжката му. Доста време щях да си блъскам главата, но едва ли щеше да е по лесно от това да намеря съквартирант и работа в която да ми плащат добре. Май беше моментът в който трябваше да ям. Стомахът ми простъргваше, а звукът се губеше някъде заради шума на вълните удрящи се в скалите. Тръгнах на някъде без да знам дори как по-точно стигнах до тук. Вероятно щях да се озова или в някой краен квартал където ще ме наръгати ще ме зарежат посредата на улицата или щях да си намеря съквартирант и работа. Често казано не ми пукаше особено. Това му беше хубавото на самостоятелния живот. Нямаш никой който да ти каже да не ядеш много сладки неща след вечеря и да си лягаш в девет. След около петнайсеттина минути вървене в неизвтна посока, вече бях сред тълпа.

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът ...   

Плажът ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1